Çekince Bildirimi Bu siteyi kullandığınız takdirde aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

I- SİTEDEKİ BİLGİLERİN KULLANIMI

Yatırım Fonu Analiz sitesi geliştirme ekibi, bu sitede yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden haber vermeksizin değiştirebilir.

II- SİTE İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİRME HAKKI

Yatırım Fonu Analiz internet sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Site kullanıcıları, bu sitedeki bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilir.

III- SİTENİN KULLANIMINDAN DOĞAN ZARARLARDAN SORUMLULUK

Yatırım Fonu Analiz internet sitesi geliştirme ekibi, web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, Yatırım Fonu Analiz internet sitesi geliştirme ekibinin bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin vuku bulabileceği gerçeğinden hareketle, Yatırım Fonu Analiz internet sitesi geliştirme ekibi, sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır.

Yatırım Fonu Analiz internet sitesi geliştirme ekibine, bu site üzerinden ulaşılan sitelerdeki bilgi değişikliklerinden sorumluluk yüklenemez.

Kullanıcılar siteye girmeleri ile birlikte; Yatırım Fonu Analiz sitesi tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun Yatırım Fonu Analiz sitesi geliştirme ekibi üyelerine hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar.

Yatırım Fonu Analiz internet sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

IV - DİĞER KAYNAKLARDAN SAĞLANAN BİLGİLER

Bu site Yatırım Fonu Analiz Sitesi Geliştirme Ekibi’ne ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı ekibin kendi verileri, bir kısmı da diğer kaynaklar dan sağlanarak Yatırım Fonu Analiz sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, Yatırım Fonu Analiz İnternet Sitesi Geliştirme Ekibi'ni bağlamamaktadır.

Arz ederiz.
Yatırım Fonu Analiz İntSitesi Geliştirme Ekibi