Yatırım Fonu Analiz Sitesi Hakkında Sunduğumuz hizmetimize dair kısa ancak önemli bilgilendirme metni

Merhaba sayın fon yatırımcısı veya yatırımcı adayı;

Öncelikle sitemizde hiçbir biçimde amatör ya da profesyonel yatırım danışmanlığı hizmeti sunulmamaktadır. Sitemizde sadece yatırım fonlarının bugüne kadar aldığı tüm değerlerin arşivi ve yatırımcı sayıları gibi sayısal bilgiler mevcuttur. Bu bilgiler tek başına yatırım fonlarının geleceklerinin ne olacağına dair kısa, orta veya uzun vadede hiçbir şekilde yatırımcıya kesin bir gidişat bilgisi veremez. Bu bilgiye ancak çok daha kapsamlı analiz teknikleri ile ulaşılabilir ki bu yöntem ancak yatırım danışmanlığı hizmeti veren profesyonel hizmetlerden temin edilebilir. İnternet sitemizde ise amatör veya profesyonel şekilde böyle bir hizmet sunulmamaktadır. Bu sebeple asla sitemizde bulunan verilere dayalı olarak yatırım planlamalarınızı yapmayınız. Yatırım fonlarına yatırım yapacaksanız, ilgili akredite uzman danışmanlık firmaları veya kurumlarından destek almanız en doğrusu olacaktır.

Sitemizin ve geliştiricilerin, geçmiş verisini paylaştığımız fon portföyleri ile veya bu portföylerin yönetim şirketleri ve kurumları ile veya denetleme ve sürdürme kurumları ile hiçbir bağı veya anlaşması bulunmamaktadır.

Sitemizde bulunan veriler hiçbir aracı kurumdan sağlanmamaktadır. Veriler tamamen el yordamı ile yıllardır devamlı olarak portföy yönetim şirketlerinin halka açık olarak duyurduğu verilerin düzenli olarak arşivlenmesi ile oluşturulmuştur ve güncellenmeye de aynı şekilde devam etmektedir. Bireysel amaçlarla yıllardır oluşturulan bu arşiv verisinde bir takım hatalı değerler olabilir. Bu değerlerin doğruluğunun kesinliğini araştırmak tamamen sizin sorumluluğunuzda olup hatalı verilerden kaynaklı olarak oluşabilecek hiçbir durumda mesuliyet kabul etmeyeceğimizi peşinen bildiririz. Eğer bu durumu kabul etmiyorsanız, sitemizde sunduğumuz hizmeti kullanmayınız. Sitemizdeki verilerle karar süreçlerini işletecek her şahıs ve kurum bunu peşinen kabul etmiş sayılır.

Saygılarımızla...
Yatırım Fonu Analiz İnternet Sitesi Geliştirme Ekibi